Files and Folders (2.0.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Move
sr: Премести

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Search...
sr: Претрага...
