Files and Folders (2.0.0) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Groups
sv: Grupper

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Public
sv: Offentlig

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Move
sv: Flytta

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Audio
sv: Ljud

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Options
sv: Alternativ

en: Create
sv: Skapa

en: Folder created successfully.
sv: Mapp skapades.

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Medium
sv: Mellan

en: Desc
sv: Fallande

en: Users
sv: Användare

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Folder
sv: Mapp

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Root
sv: Rot

en: icon
sv: ikon

en: Document
sv: Dokument

en: Upload File
sv: Ladda upp fil

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: File uploaded successfully.
sv: Filen laddades upp utan problem.

en: Do not send notifications for this update.
sv: Skicka inga aviseringar för denna uppdatering.

en: File Type
sv: Filtyp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: The size of the file in bytes.
sv: Storleken på filen i byte.

en: Edit @type
sv: Redigera @type

en: Asc
sv: Stigande
