Files and Folders (2.0.0) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Move
te: తరలించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
