Files and Folders (2.0.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Create
th: สร้าง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Video
th: วีดีโอ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The size of the file in bytes.
th: ขนาดไฟล์เป็นไบต์
