Files and Folders (2.0.0) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Public
ug: ھەممىگە

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
