Fileslog (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Logging
da: Logning

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Category
da: Kategori

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Severity
da: Grad

en: About
da: Om

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser

en: Confirm delete recent log messages
da: Bekræft sletning af loglinjer

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette loglinjerne?
