Fileslog (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Category
eo: Kategorio

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Severity
eo: Graveco

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.
