Fileslog (1.0.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Logging
et: Logimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Category
et: Kategooria

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Filter
et: Filtreeri

en: Severity
et: Tõsidus

en: About
et: Programmist

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Confirm delete recent log messages
et: Kinnita viimaste logiteadete kustutamine

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
et: Oled kindel, et soovid kustutada viimased logikirjed?
