Fileslog (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Logging
ro: Logare

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Category
ro: Categorie

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: About
ro: Despre

en: Filter log messages
ro: Filtrare mesaje log

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal

en: Confirm delete recent log messages
ro: Confirmare ștergere mesaje recente din jurnal

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți intrările recente din jurnal?
