Fileslog (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Category
sk: Kategória

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Severity
sk: Závažnosť

en: About
sk: Informácie o

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
sk: Naozaj chcete odstrániť aktuálne záznamy logu?
