Fileslog (1.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Filter log messages
cy: Hidlo negeseuon log

en: You must select something to filter by.
cy: Rhaid i chi ddewis rhywbeth i hidlo drwy.

en: View events that have recently been logged.
cy: Gweld digwyddiadau sydd wedi eu cofnodi'n ddiweddar.
