Fileslog (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: About
el: Περί

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
