Fileslog (1.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
