Fileslog (1.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: View
vi: Xem

en: User
vi: Người dùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Filter log messages
vi: Lọc thông điệp nhật ký

en: You must select something to filter by.
vi: Bạn phải chọn vài thứ làm tiêu chuẩn lọc.

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.

en: Referer
vi: Tham chiếu

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
