Fileslog (1.0.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: View events that have recently been logged.
bg: Разглеждане на събитията записани последно

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
