Fileslog (1.0.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Filter log messages
th: กรองข้อมูลการแสดงผลข้อความจากบันทึก log

en: You must select something to filter by.
th: คุณต้องเลือกรายการที่ต้องการกรองข้อมูล

en: View events that have recently been logged.
th: ดูเหตุการณ์ที่ถูกบันทึกไว้ล่าสุด

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
