Fileslog (1.0.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija

en: View events that have recently been logged.
bs: Prikaži događaje koji su nedavno zabilježeni.
