Fileslog (1.0.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Logging
fi: Lokit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: About
fi: Tietoja

en: Filter log messages
fi: Suodata lokiviestit

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
