Fileslog (1.0.3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Logging
hu: Naplózás

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: About
hu: Leírás

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: View events that have recently been logged.
hu: A legutóbbi naplóbejegyzések megtekintése.

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Confirm delete recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek törlésének jóváhagyása

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
hu: A legutóbbi naplók biztosan törölhetők?
