Fileslog (1.0.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: About
ku: دەربارە

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
