Fileslog (1.0.4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Logging
ca: Registre

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: About
ca: Detalls

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: Referer
ca: Referència

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ca: Esteu segur de voler suprimir els registres recents?
