Fileslog (1.0.4) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།
