Fileslog (1.0.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Logging
pl: Logowanie

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Anonymous
pl: Anonim

en: About
pl: O stronie

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: View events that have recently been logged.
pl: Zobacz ostatnio logowane wydarzenia.

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Confirm delete recent log messages
pl: Potwierdź usunięcie ostatnich wpisów dziennika

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
pl: Czy na pewno usunąć ostatnie wpisy dziennika?
