Fileslog (1.0.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: View events that have recently been logged.
ta: கடைசியாக பதிகை செய்யப்பட்ட நிகழ்வுகளை நோக்குக.
