Fileslog (1.0.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Logging
ur: اندراج

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام
