Fileslog (1.1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: View events that have recently been logged.
bo: ཉེ་ཆར་ཐོ་བརྒྱབ་པའི་བྱ་འགུལ་ལ་བལྟ་བ།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
