Fileslog (1.1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: About
hi: के बारे में

en: Filter log messages
hi: लॉग संदेश फ़िल्टर

en: You must select something to filter by.
hi: फ़िल्टर करने के लिए आपको कुछ चयन करना होगा।

en: View events that have recently been logged.
hi: उन घटनाओं को देखे जिन्हें हाल ही में लॉग किया गया है |

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
