Fileslog (1.1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: About
is: Um
