Fileslog (1.1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Filter
fa: صافی

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: About
fa: درباره

en: Filter log messages
fa: صافی گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن صافی اعمال شود را انتخاب کنید.

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
