Fileslog (1.1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: About
sl: O modulu

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.
