Fileslog (1.1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: View events that have recently been logged.
eu: Ikusi erregistroan gordetako azken gertaerak.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
