Fileslog (1.1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Logging
fr: Journalisation

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: View
fr: Voir

en: User
fr: Utilisateur

en: Filter
fr: Filtrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: About
fr: À propos

en: Filter log messages
fr: Filtrer les messages du journal

en: You must select something to filter by.
fr: Vous devez sélectionnez un critère de filtrage.

en: View events that have recently been logged.
fr: Voir les événements qui ont été enregistrés récemment.

en: Referer
fr: Référent

en: Recent log messages
fr: Entrées récentes du journal

en: Confirm delete recent log messages
fr: Confirmer la suppression des messages récents du journal

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer les journaux récents ?
