Fileslog (1.1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
