Fileslog (1.1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: About
lv: Par

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Confirm delete recent log messages
lv: Apstipriniet pēdējo žurnāla pierakstu dzēšanu
