Fileslog (1.1.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
