Fileslog (1.1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
