Fileslog (1.1.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
