Fileslog (1.1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Filter
ps: چاڼ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: About
ps: په اړه
