Fileslog (1.1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Logging
pt: Registos

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Filter
pt: Filtro

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: About
pt: Sobre

en: Filter log messages
pt: FIltrar mensagens no registo

en: You must select something to filter by.
pt: É obrigatório selecionar algo para filtrar.

en: View events that have recently been logged.
pt: Exibir eventos registados recentemente.

en: Recent log messages
pt: Mensagens de registo recentes
