Fileslog (1.2.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: View events that have recently been logged.
am: በቅርቡ የተመዘገቡ ክስተቶችን ተመልከት።
