Fileslog (1.2.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Logging
be: Уваходжу

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: About
be: Аб

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
