Fileslog (1.2.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Logging
gl: Rexistro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Referrer
gl: Referente

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: About
gl: Información

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
gl: Está seguro que desexa eliminar os rexistros recentes?
