Fileslog (1.2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Anonymous
mr: अज्ञात
