Fileslog (1.2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Referrer
oc: Referent

en: Anonymous
oc: Anonim

en: About
oc: A prepaus

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: View events that have recently been logged.
oc: Veire los eveniments que son estats enregistrats recentament.

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
