Fileslog (1.2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: View
os: Фенд
