Fileslog (1.2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: No log messages available.
da: Ingen log-beskeder til rådighed.

en: Location
da: Placering

en: Severity
da: Grad

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.
