Fileslog (1.2.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: About
gu: વિશે
