Fileslog (1.2.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Confirm delete recent log messages
hy: Հաստատեք վերջին գրանցամատյանների հաղորդագրությունների ջնջումը

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել վերջին գրանցամատյանները:
