Fileslog (1.2.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: About
km: អំពី

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។

en: View events that have recently been logged.
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​​បាន​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ថ្មីៗ ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
