Fileslog (1.2.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: About
ne: बारेमा
